XFEM Creative Base

Rewelacyjny produkt!

XFEM CREATIVE BASE

Lakiery hybrydowe to zdecydowanie doskonała alternatywa dla zwykłego manicure szczególnie dla zapracowanych kobiet, które pragną uzyskać efekt zadbanych i lśniących paznokci, trwały przez wiele dni bez konieczności nieustannego powtarzania zabiegów stylizacyjnych. Jednak nieodłącznym elementem manicure hybrydowego jest właściwe przygotowanie płytki paznokcia oraz nałożenie produktu bazowego. Wiąże się to z wyborem odpowiedniej, a zarazem dobrej jakościowo bazy podkładowej. Idealnym rozwiązaniem byłoby dobranie takiego lakieru podkładowego, który spełniałby również inne funkcje. Jednak jak znaleźć właściwy produkt w nieprzebranym gąszczu ofert dostepnych na rynku?

XFEM wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, prezentując preparat XFEM CREATIVE BASE.

Jest to przeźroczysta baza podkładowa pod lakier hybrydowy utwardzana w świetle lamp UV/LED. Tym, co XFEM CREATIVE BASE wyróżnia najbardziej, jest jej wielofunkcyjność.
Nie tylko więc doskonale sprawdza się jako baza pod lakier hybrydowy, ale też znacznie wydłuża trwałość manicure hybrydowego dzięki wytworzeniu znakomitej przyczepności między naturalną płytką paznokcia a warstwą lakieru hybrydowego.
Specjalnie dobrane składniki, w tym zawartość kauczuku, przyczyniają się do niezwykłej elastyczności produktu, którego warstwa po nałożeniu 'pracuje' wręcz wraz z płytką paznokcia, zapobiegając odpryskiwaniu. Stosując XFM CREATIVE BASE, przez 2 tygodnie możesz z powodzeniem olśniewać swoją stylizacją.
Preparat cechuje gęsta konsystencja, nie utrudnia to jednak aplikacji. Baza doskonale rozprowadza się na paznokciu, pozostawiając lepką warstwę dyspersyjną.
Poza funkcją podkładową XFEM CREATIVE BASE znakomicie wyrównuje płaskie, łamliwe, zniszczone wielokrotnymi zabiegami stylizacyjnymi paznokcie, wzmacniając je i odżywiając zarazem. Może również służyć do delikatnego nadbudowania ich naturalnej płytki. Z łatwością usuniesz ją za pomocą preparatu XFEM ACETON KOSMETYCZNY.

Podsumowując, na tle innych produktów podkładowych niewątpliwą zaletą XFEM CREATIVE BASE jest jej wielofunkcyjność:

1. Utwardza, wzmacnia i odżywia;
2. Stanowi bazę podkładową pod lakier hybrydowy;
3. Wyrównuje i chroni;
4. Umożliwia nadbudowanie naturalnej płytki;
5. Zapobiega odpryskiwaniu;
6. Przedłuża trwałość manicure.

Jeśli więc poszukujesz produktu, który dostarcza wielu rozwiązań i działa kompleksowo, XFEM CREATIVE BASE to doskonały wybór.

  • Zaleca się przygotowanie i odtłuszczenie paznokci za pomocą XFEM CLEANER przed nałożeniem bazy;
  • Lakier usuwalny preparatem XFEM ACETON KOSMETYCZNY/REMOVER. (Należy moczyć płytkę paznokcia w acetonie przez minimum 7 minut, w razie potrzeby czynność powtórzyć);
  • Czas utwardzania to 30 sekund w lampie LED 36/48W lub 2 minuty w lampie UV 36W.