XFEM Nails | Sklep online
  1. Produkty
  2. OZDOBY
  3. LAKIERY DO STEMPLI
  4. Potwierdzenie

LAKIERY DO STEMPLI

Ilość produktów: 0

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stemple to jeden z najpopularniejszych trendów w stylizacji paznokci, który pozwala na wykonanie ciekawych wzorów bez dużego wysiłku. Czego potrzebujesz, aby wykonać taki manicure?

Zestaw do wykonania zdobień stemplem

Wykonanie wzorów na paznokciach za pomocą stempli, wymaga posiadania specjalnego zestawu, w którego skład wchodzą metalowe płytki z wybitymi motywami, z silikonowego stempla oraz nożyka do ścierania nadmiaru produktu. Blaszki występują w wielu różnych wersjach, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Blaszki mogą być okrągłe i zawierać pojedyncze elementy oraz prostokątne, dzięki którym można odbić motyw na całej płytce paznokcia. Dostępne są także zestawy hawajskie, z palemkami, ananasami i stosownymi napisami, kwiatowe czy z wzorami typu mandala. Blaszki kupowane są oddzielnie.

Specjalistyczne lakiery to podstawa

Oczywiście, aby wykonać taką stylizację, musisz posiadać również specjalne lakiery, które Ci to umożliwią. Ich formuła została stworzona tak, aby dobrze odbijały się zarówno na stemplu, jak i na paznokciu - bez rozlewania, deformowania czy nadmiarowej ilości produktu. Występują one w różnych kolorach, m.in. klasycznych jak czarny, bordowy, czerwony czy biały, jak i w bardziej szalonych wersjach, np. srebrnym, śliwkowym czy złotym.

Jak wykonać wzór za pomocą stempla?

Wykonanie zdobienia lakierami do stempli jest bardzo proste. Wystarczy przygotować płytkę paznokcia, tzn. nałożyć kolor, który chcemy wykorzystać jako tło dla wzorów. Musi być on dokładnie zastygnięty, gdyż w innym wypadku mogą pojawić się deformacje. Kolejny krok to nałożenie na blaszkę lakieru do stempli, przejechanie po blaszce nożykiem, aby zdjąć nadmiar, a następnie przyłożenie silikonowego urządzenia do miejsca, gdzie nałożono produkt. Ostatni krok to dociśnięcie stempla w wybranym miejscu na paznokciu. Wzór gotowy! Później warto nałożyć top, aby zdobienie było zabezpieczone, a lakier pięknie błyszczał.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper Copyright © 2021 XFEM.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl