Kup w przeciągu:

14

[11.07,12.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Płyn do dezynfekcji rąk i paznokci

Manicure w domowym zaciszu coraz częściej przypomina ten robiony w salonie kosmetycznym. Używamy profesjonalnego sprzętu, doskonalimy techniki zdobienia czy formowania płytki. W pracy nad wymarzonym wyglądem paznokci ważna jest sterylność nie tylko używanych narzędzi, ale także rąk. Dzięki odpowiedniej dezynfekcji i dbaniu o higienę unikniemy potencjalnego zakażenia. Płyny dezynfekujące to praktyczne, wygodne i bezpieczne środki, które pomogą nam w utrzymaniu komfortu pracy.

Narzędzia do paznokci – skuteczne płyny do dezynfekcji

Podstawowym wyposażeniem salonu i domowej pracowni kosmetycznej, powinien być płyn do dezynfekcji narzędzi. Specjalistyczne preparaty zabijają zarazki, dzięki czemu użycie przyrządów do paznokci staje się dużo bardziej bezpieczne. Warto zwracać na to uwagę w domowej pielęgnacji rąk, gdy nie tylko nie mamy dostępu do autoklawów sterylizujących, ale również posiadanie tak zaawansowanych urządzeń nie jest konieczne. Oprócz płynów kosmetycznych dedykowanych, posiadamy w ofercie również produkty do dezynfekcji o szerszym zastosowaniu. Środki do odkażania rąk oraz powierzchni nadadzą się zarówno do przetarcia miejsca, przy którym mamy zamiar pracować, jak i do dezynfekowania dłoni, jednak te płyny niekoniecznie muszą zawierać składniki łagodzące (np. aloes). Nadają się do odkażania m.in. blatów lub krzeseł.

Płyny kosmetyczne do dezynfekcji oraz inne preparaty odkażające – co warto wiedzieć?

Wybierając odpowiedni preparat, powinniśmy się kierować jego skutecznością, a także sposobem zastosowania. Na rynku obecnie jest wiele rodzajów płynów do dezynfekcji, o różnym stężeniu alkoholu (etylowego, izopropylowego lub n-propanolu), z dodatkiem witamin lub bez. Popularne są produkty w formie żelu, ale te nadają się głównie do rąk – na powierzchniach mogą zostawiać niechciane smugi. Kolejnym kryterium jest… wygoda stosowania. Ważne, by odkażanie dłoni, narzędzi lub powierzchni nie stanowiło kłopotu w trakcie pracy, dlatego producenci proponują środki w różnych pojemnikach. Blat wygodniej spryskać sprayem niż wylewać na niego płyn z butelki, z kolei do kosmetycznego odkażenia rąk warto zaopatrzyć się w poręczne opakowanie z pompką.

W naszym sklepie znajdziesz środki dezynfekujące, które pomogą utrzymać Ci wysoki poziom higieny podczas pielęgnacji paznokci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl